Hakkımızda

10 yılı aşkın uzman bilgi ve birikimimizi profesyonel, üstün hizmet anlayışıyla üretimden son kullanıcıya varan sürecin her aşamasında uzman kimyagerleri, kalite kontrolörleri, AR-GE laboratuvarı, ambalajlama ve sevkiyatında uzmanlaşmış bir kadroyla çalışmaktadır.

İlk günkü heyecanımız her dem taze tutarken sektörümüzdeki yeni bilgi ve teknolojileri de yakından takip ediyor, ürün geliştirme ve üretim sürecine bu yeni bilgi ve teknolojileri uygulayarak dünya kalitesinde ürünler üretiyoruz. İmalatını gerçekleştirdiğimiz 200’ün üzerindeki ürünümüzün tamamı titiz ve itinalı çalışmalarımızın göstergesidir.

Misyonumuz

Borkim kimya olarak başladığımız günden bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek doğru ürünleri doğru müşterilere sunmak,Türkiye’de endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri pazarındaki duruşu; oluşturduğu bayilik ağları ve profesyonel satış – pazarlama ekibiyle, konusunda uzman teknik personeliyle müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı vizyonunda gizlidir. Önemli projelere imza atmakta iç pazar potansiyelini sürekli arttırmaktadır

Vizyonumuz

  • Temizlik ve bakım kimyasalları sektöründe her zaman yüksek kaliteli ürünler üretmek,
  • Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi ürünü en hızlı şekilde sunmak,
  • Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak,
  • Hizmet verdiğimiz müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamak,
  • AR-GE yatırımlarımız ile ürün kalitemizi arttırmak ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çaba sarf etmek.